Location : Home > O > OSTKQ186200
OSTKQ186200
Share on FacebookShare on Facebook
OSTKQ186200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTKQ186200 TERM BLOCK RISING CLAMP 18POS 157130 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5384B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 160V 5W DO214AA
SMBJ5384B-TP IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5384B-TP Micro Commercial Co 139590 NEW RoHS DIODE ZENER 5W 160V SMB FindCores Electronics Inc.
SMBJ5384B-TP Micro Commercial Co 157239 15+ DIODE ZENER 5W 160V SMB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SMBJ5384B-TP Micro Commercial Co 771600 1525+ DIODE ZENER 5W 160V SMB RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FQB7N20LTM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 6.5A D2PAK
FQB7N20LTM 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQB7N20LTM Electronics 26910 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQB7N20LTM FAIRCHILD 7893 16+ TO-263 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FQB7N20LTM Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0387406704 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
TS12A10B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS12A10B00J0G Amphenol FCI 157120 2016+ 750 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS12A10B00J0G IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS12A10B00J0G NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395378304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1776142 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776142 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776142 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776142 TE Connectivity AMP Connectors 147710 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1776142 TE Connectivity AMP Connectors 287530 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3073432 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Parallel to Panel Gray 2 Piece
3073432 Phoenix Contact 146930 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3073432 Phoenix Contact 287890 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995132 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole