Location : Home > O > OSTKP100150
OSTKP100150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTKP100150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTKP100150 TERM BLOCK RISING CLAMP 10POS 157840 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASTMLPFL-100.000MHZ-EJ-E-T Crystals and Oscillators Oscillators 100MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V 7.5mA Enable/Disable
CB3LV-2I-16M3840 Crystals and Oscillators Oscillators 16.384MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 12mA Enable/Disable
CB3LV-2I-16M3840 CTS-Frequency Controls 41625 1538+ OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3LV-2I-16M3840 CTS-Frequency Controls 57049 2015+ OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3LV-2I-16M3840 CTS-Frequency Controls 88190 2015+ OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1961436 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1961436 Phoenix Contact 157120 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1961436 Phoenix Contact 297450 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS10715A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS10715A00J0G Amphenol FCI 147440 2016+ 500 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS10715A00J0G IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS10715A00J0G NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2508-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.301" (7.65mm) Tin-Lead
2508-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298570 2016+ TERM TURRET SINGLE L=7.65MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19193-0245 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 10 Stud Circular 6 AWG Crimp
19193-0245 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
19193-0245 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
19193-0245 Original 37965 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
19193-0245 Semiconductor 21623 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1779950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1779950000 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779950000 Weidmuller 157830 2016+ SL-SMT 5.08/02/90 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
282854-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
282854-2 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282854-2 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ TERM BLOCK RCPT 2POS R/A .295 Unitronix Electronics Limited
282854-2 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK RCPT 2POS R/A .295 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com