Location : Home > O > OSTKH200550
OSTKH200550
Share on FacebookShare on Facebook
OSTKH200550 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTKH200550 CONN TERM BLOCK 6.35MM 20POS 157170 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N5542DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 500MW DO213AA
JANTX1N5542DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTX1N5542DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes WLParts Electronics ltd
5445737 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5445737 Phoenix Contact 157030 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5445737 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1735866 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1735866 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1735866 Phoenix Contact 157550 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1735866 Phoenix Contact 297490 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452176 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5452176 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452176 Phoenix Contact 147560 2016+ BCP-350- 2 BK Unitronix Electronics Limited
5452176 Phoenix Contact 288310 2016+ BCP-350- 2 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1722360000 Weidmuller 298150 2016+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 9POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 9POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1722360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 9POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1722360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 9POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OSTYC222150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
OSTYC222150 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYC222150 NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYC222150 On Shore Technology Inc. 157040 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 22POS Unitronix Electronics Limited
0397000208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole