Location : Home > O > OSTHW225052
OSTHW225052
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHW225052 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHW225052 TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5.08MM 157590 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2788278 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-20 AWG
2788278 Phoenix Contact 147030 2016+ DISCONNECT TERM BLOCK W/SURGE Unitronix Electronics Limited
0386006327 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
40-3573-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS
40-3573-16 Aries Electronics 147080 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS Unitronix Electronics Limited
40-3573-16 Aries Electronics 287970 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15220085601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold