Location : Home > O > OSTHW19B050
OSTHW19B050
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHW19B050 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHW19B050 TERM BLOCK PLUG 19POS STR 2.5MM 157370 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CFTPW-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CFTPW-5 Curtis Industries 157310 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTPW-5 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTPW-5 NEW 88750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1972535 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1972535 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1972535 Phoenix Contact 157560 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1972535 Phoenix Contact 299010 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104-13-428-41-770000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
104-13-428-41-770000 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-428-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104-13-428-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147060 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
104-13-428-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278470 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-032-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-032-10-173101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-032-10-173101 Preci-Dip 287570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MDF7-22S-2.54DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-22S-2.54DSA Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
MDF7-22S-2.54DSA IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDF7-22S-2.54DSA NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B9B-ZR(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole Tin
B9B-ZR(LF)(SN) JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HEADER ZH TOP 9POS 1.5MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1445022-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
1445022-3 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1445022-3 IC 38430 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1813790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole