Location : Home > O > OSTHW17B050
OSTHW17B050
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHW17B050 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHW17B050 TERM BLOCK PLUG 17POS STR 2.5MM 157820 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK51419030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51419030 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51419030 NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-2041068-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
2-2041068-4 IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-2041068-4 TE Connectivity AMP Connectors 147820 2016+ BOX HEADER 2.0MM 24POS V/T S Unitronix Electronics Limited
2-2041068-4 TE Connectivity AMP Connectors 277970 2016+ BOX HEADER 2.0MM 24POS V/T S Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761606-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
794073-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Tin-Lead
794073-1 Electronics 27279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
794073-1 Electronics 27279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
794073-1 STOCK 46650 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
87499-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
87499-8 IC 38972 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
87499-8 STOCK 46000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
87499-8 TYCO 16235 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
09185266903 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
09185266903 IC 38481 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1837780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole