Location : Home > O > OSTHR185080
OSTHR185080
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHR185080 distributors
1N5356C/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 5W T18
US1AHE3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE FAST REC 50V 1A DO214AC
US1AHE3_A/H IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
US1AHE3_A/H NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40702 Original 37954 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
40702 Semiconductor 19605 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
40702 STOCK 42900 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
A-TB500-OP14 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
A-TB500-OP14 Assmann WSW Components 147620 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB500-OP14 IC 40330 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB500-OP14 NEW 88470 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ15010000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OQ15010000J0G Amphenol FCI 147070 2016+ 762 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ15010000J0G IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ15010000J0G NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14110913001000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.100" (2.54mm) Vertical Surface Mount
1785680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1785680000 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1785680000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1785680000 Weidmuller 298510 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 11POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9994680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
9994680000 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9994680000 Weidmuller 157820 2016+ LM 5.08/17/135 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1870440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole