Location : Home > O > OSTHR095080
OSTHR095080
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHR095080 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CD0603-Z9V1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 150MW 0603
CD0603-Z9V1 bourns 2000 2014+ DIP WLParts Electronics ltd
CD0603-Z9V1 Bourns 80,000 2013+ Zener Diodes ZENER DIODE 9.1VOLT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CD0603-Z9V1 Bourns 80,000 2016+ Zener Diodes ZENER DIODE 9.1VOLT enkaite Electronics Co., Ltd
CD0603-Z9V1 Original n 80500 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ES2D-E3/52T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 2A DO214AA
ES2D-E3/52T Vishay 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ES2D-E3/52T VISHAY 850000 2016 SMB FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SI3951DV-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 20V 2.7A 6-TSOP
SI3951DV-T1-GE3 VISHAY 87000 14+ WLParts Electronics ltd
SI3951DV-T1-GE3 VISHAY 13750 11+ TSOP-6 Philchip Electronics Limited
SI3951DV-T1-GE3 VISHAY 30353 2014+ TSOP-6 ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SI3951DV-T1-GE3 Vishay Siliconix 242030 1538+ MOSFET P-CH DUAL 20V 6-TSOP Alphatek Technology Limited
SI4310BDY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 7.5A 14SOIC
SI4310BDY-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI4310BDY-T1-E3 Semiconductor 20745 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SI4310BDY-T1-E3 VISHAY 45790 2016+ 2016+ MAINtron Electronics Co.,Ltd.
RFD3055SM9A Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
RFD3055SM9A IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RFD3055SM9A NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RFD3055SM9A Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0387013304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1955248 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole