Location : Home > O > OSTHM215080
OSTHM215080
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHM215080 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHM215080 CONN TERM BLOCK 21POS 5.08MM 157070 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
910095 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-22 AWG