Location : Home > O > OSTHM205080
OSTHM205080
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHM205080 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHM205080 CONN TERM BLOCK 20POS 5.08MM 157230 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4909 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12.8V 400MW DO7