Location : Home > O > OSTHM065081
OSTHM065081
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHM065081 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHM065081 CONN TERM BLOCK 6POS 5.08MM 147200 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N2827A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 50W TO204AD
1N2827A MOTO 29150 2012+ TO-3 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1N2827A RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1N2827A RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1N2827A STOCK 145570 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1899870 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1899870 Phoenix Contact 157190 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1899870 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395314505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole