Location : Home > O > OSTHB150180
OSTHB150180
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHB150180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHB150180 CONN TERM BLOCK 15POS 5.0MM 147060 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38411-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38411-02-0 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38411-02-0 NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3210936 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3210936 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210936 Phoenix Contact 147470 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3210936 Phoenix Contact 289170 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397160006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW06505400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW06505400J0G Amphenol FCI 147540 2016+ 508 TB SPR PLU MIDDLE Unitronix Electronics Limited
HW06505400J0G IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW06505400J0G NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2318-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.159" (4.04mm) Silver
2318-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2318-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298010 2016+ TERM TURRET PIN L=4.04MM SILVER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
397945-000 784494 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
397945-000 784494 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
397945-000 IC 59930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-322335-1 Original 37544 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
8-322335-1 Semiconductor 31235 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1727324 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Surface Mount
1727324 37636 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1727324 Electronics 25291 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1727324 STOCK 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0068-1-17-01-30-02-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit
0068-1-17-01-30-02-02-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2362-1-01-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.094" (2.39mm) Dia