Location : Home > O > OSTHB102180
OSTHB102180
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHB102180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHB102180 CONN TERM BLOCK 10POS 7.5MM 146960 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211249 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black
3211249 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211249 Phoenix Contact 147750 2016+ FUSE BLOCK CART 1000V 30A DIN Unitronix Electronics Limited
3211249 Phoenix Contact 287710 2016+ FUSE BLOCK CART 1000V 30A DIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com