Location : Home > O > OSTHA243050
OSTHA243050
Share on FacebookShare on Facebook
OSTHA243050 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTHA243050 CONN TERM BLOCK 24POS 5MM 157570 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1959244 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1959244 Phoenix Contact 147690 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1959244 Phoenix Contact 287570 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3212497 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3212497 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3212497 Phoenix Contact 147150 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Unitronix Electronics Limited
3212497 Phoenix Contact 288290 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1511-2 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End, Fork, Hollow 0.243" (6.17mm) Tin
1511-2 Keystone Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0191930157 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 8 AWG Crimp