Location : Home > O > OSTH7020080
OSTH7020080
Share on FacebookShare on Facebook
OSTH7020080 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTH7020080 CONN TERM BLOCK 2POS 5MM GRAY 147530 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386912402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0395360505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole