Location : Home > O > OSTEM100152
OSTEM100152
Share on FacebookShare on Facebook
OSTEM100152 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTEM100152 TERM BLOCK PLUG 10POS 7.62MM 157260 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK50328030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50328030J0G Amphenol FCI 157180 2016+ CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50328030J0G IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50328030J0G NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2011-YSY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2011-YSY Curtis Industries 157220 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
2011-YSY IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF11CZ-30DS-2V(52) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
DF11CZ-30DS-2V(52) Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
DF11CZ-30DS-2V(52) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
DF11CZ-30DS-2V(52) IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF11CZ-30DS-2V(52) NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-026-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-026-20-001101 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-026-20-001101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
431101-27-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431101-27-0 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-644886-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-644886-1 TE Connectivity AMP Connectors 278730 2016+ CONN HEADER 11POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-644886-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1734709-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1.0 WTB HDR SR RA 13 POS
1-1734709-3 TE Connectivity AMP Connectors 147460 2016+ 1.0 WTB HDR SR RA 13 POS Unitronix Electronics Limited
1-1734709-3 TE Connectivity AMP Connectors 288890 2016+ 1.0 WTB HDR SR RA 13 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com