Location : Home > O > OS3101-2-PN-RV-10PT-2C-D-B2-RM
OS3101-2-PN-RV-10PT-2C-D-B2-RM
Share on FacebookShare on Facebook
OS3101-2-PN-RV-10PT-2C-D-B2-RM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76EC-0185CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
KEY12 Industrial Controls, Meters Accessories KEY12 ACCY MASTER KEY
KEY12 39996 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
KEY12 Distributor 162410 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
7789018010 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-CMLX-HE20-V1-1M
8N4DV85AC-0053CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz, 160MHz 6-CLCC
8N4QV01LG-0116CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 70.656MHz, 35.328MHz, 70.656MHz, 35.328MHz 10-CLCC
LFXP2-5E-5TN144I Lattice 1000 16+ n/a Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC5VLX50-2FF1153C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC5VLX50-2FF1153C Xilinx Inc 8000 16+ 1153-BBGA, FCBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90F347CESPMC-G-SPE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
72V3690L10PF8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SS 32768X36 10NS 128TQFP
72V3690L10PF8 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7200L15J Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC MEM FIFO 256X9 15NS 32-PLCC
7200L15J 7560 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
7200L15J IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XMC4700F144K2048AAXQMA1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 XMC4000 Microcontroller IC 32-Bit 144MHz 2MB (2M x 8) FLASH PG-LQFP-144-24
IS31PW8200-QFLS2-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Battery Chargers IC BATTERY CTLR LI+ DUAL 20QFN
IS31PW8200-QFLS2-TR ISSI 40044 NEW RoHS IC BATTERY CTLR LI+ DUAL 20QFN FindCores Electronics Inc.
IS31PW8200-QFLS2-TR ISSI 57699 1415+ IC BATTERY CTLR LI+ DUAL 20QFN Unitronix Electronics Limited
IS31PW8200-QFLS2-TR ISSI 88250 2015+ IC BATTERY CTLR LI+ DUAL 20QFN RENXIM Electronics Co.,Ltd.
09185107913800 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
5-103945-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 10 Position Rectangular Plug Connector IDC Gold 22-26 AWG
5-103945-9 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ CONN PLUG 10POS .100 POLAR 15AU Unitronix Electronics Limited