Location : Home > O > OQ23355000J0G
OQ23355000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
OQ23355000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBG5366A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 5W SMBG
SMBG5366A/TR13 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5366A/TR13 NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2EZ170D5E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 170V 2W DO204AL
2EZ170D5E3/TR8 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5916BP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL
FESF16HTHE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 500V 16A ITO220AC
FESF16HTHE3/45 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FESF16HTHE3/45 NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAT42-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO35
BAT42-TAP N/A 15000 2011+Rohs Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BAT42-TAP VISHAY;VS 75880 2016 ¡§? Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BYC10D-600,127 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 500V 10A TO220AC
BYC10D-600,127 IC 38820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYC10D-600,127 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38077-01-0 Curtis Industries 147160 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38077-01-0 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38077-01-0 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395066507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
320568 Original 37664 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
320568 Semiconductor 20645 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
TJ05710600J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ05710600J0G Amphenol FCI 147680 2016+ 500 TB PLU PLU UP/SIDE Unitronix Electronics Limited
TJ05710600J0G IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ05710600J0G NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2907787 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)
2907787 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2907787 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHA110150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
OSTHA110150 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHA110150 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 11POS PCB EKT Electronics Co., Ltd
OSTHA110150 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 11POS PCB SIMEN Electronics Co.,Ltd
OSTHA110150 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0285-0-15-15-16-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.022" ~ 0.034" (0.56mm ~ 0.86mm) No Tail Solder
0285-0-15-15-16-27-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0667-0-15-15-30-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) No Tail Solder