Location : Home > O > OQ12000000J0G
OQ12000000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
OQ12000000J0G distributors
3EZ82D5/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 3W DO204AL
3EZ82D5/TR12 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5234B-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
1N5234B-TAP IC 38602 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BAT46W-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 150MA SOD123
BAT46W-G3-08 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAT46W-G3-08 NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAT46W-G3-08 VISHAY 989000 16+ROHS SOD123 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
YK44506030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK44506030J0G Amphenol FCI 156980 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK44506030J0G IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK44506030J0G NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1945990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1945990000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 5.08MM 3POS EKT Electronics Co., Ltd
1945990000 Weidmuller 157030 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1945990000 Weidmuller 299070 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS09110A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS09110A00J0G Amphenol FCI 147830 2016+ 350 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS09110A00J0G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS09110A00J0G NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1720275 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1720275 Phoenix Contact 157480 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1720275 Phoenix Contact 298850 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com