Location : Home > O > OQ11000000J0G
OQ11000000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
OQ11000000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDZ30ASF-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27.69V 500MW SOD323F
DDZ30ASF-7 687549 13+ fenyang electronics co.,ltd
DDZ30ASF-7 Diodes Inc. 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SMAJ5934B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 1.5W DO214AC
SMAJ5934B-TP 641165 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SMAJ5934B-TP 38446 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SMAJ5934B-TP NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMAJ5934B-TP STOCK 46050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
OSTOQ145550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OSTOQ145550 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ145550 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ145550 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN HEADER 14PS 5.08MM VERT PCB EKT Electronics Co., Ltd
20020013-C051B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020013-C051B01LF Amphenol FCI 147840 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020013-C051B01LF Amphenol FCI 287870 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020013-C051B01LF IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PN18-6FF-3K IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PN18-6FF-3K NEW 80350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PN18-6FF-3K Panduit Corp 157330 2016+ TERM FORK INS Unitronix Electronics Limited
MP043 Crystals and Oscillators Crystals 4.032MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP043 CTS-Frequency Controls 88950 2015+ CRYSTAL 4.0320MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com