Location : Home > O > OQ05320000J0G
OQ05320000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
OQ05320000J0G distributors
416F25012CAR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25012CAR CTS-Frequency Controls 140070 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25012CAR CTS-Frequency Controls 140070 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F25012CAR CTS-Frequency Controls 32295 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F25012CAR CTS-Frequency Controls 57719 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7M26000038 Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal 10pF -20¡ãC ~ 75¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7M26000038 TXC 10104 14-15+ QFN Nego IC Co.Doris@negoic.com
7M26000038 IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1959325 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1959325 Phoenix Contact 157880 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1959325 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0192040030 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal 3 Way Splice Connector Crimp 10-12 AWG Natural
52041-7 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Circular 8 AWG Crimp