Location : Home > O > OQ02A55000J0G
OQ02A55000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
OQ02A55000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1936050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1936050 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1936050 Phoenix Contact 298530 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W33B30M00000 Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À30ppm Crystal 13pF 30 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W33B30M00000 CTS-Frequency Controls 57549 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 13PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W33B30M00000 CTS-Frequency Controls 88750 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 13PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W33B30M00000 CTS-Frequency Controls 88750 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 13PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
34319 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Inline, Individual Openings (Parallel) Connector Crimp 6 AWG
34319 38536 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
34319 Electronics 26191 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
34319 STOCK 43420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
34319 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-USB-B-SMT-TOP-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B USB 1.1 Receptacle Connector 4 Position Surface Mount Vertical
A-USB-B-SMT-TOP-R IC 40400 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-USB-B-SMT-TOP-R NEW 87830 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1729344 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1729344 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1729344 Phoenix Contact 147830 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1729344 Phoenix Contact 288450 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1984390 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1984390 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1984390 Phoenix Contact 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1984390 Phoenix Contact 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1986714-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1-1986714-2 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ CONN TERM BLOCK PWR 15MM 12POS Unitronix Electronics Limited
1-1986714-2 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ CONN TERM BLOCK PWR 15MM 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0398900806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
5442251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole