Location : Home > O > OP03420000J0G
OP03420000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
OP03420000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20020108-D171A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
20020108-D171A01LF Amphenol FCI 147760 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020108-D171A01LF Amphenol FCI 287790 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020108-D171A01LF IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMV1-3FB-3K IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMV1-3FB-3K NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PMV1-3FB-3K Panduit Corp 157660 2016+ TERM FORK INS Unitronix Electronics Limited
0395325005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1776267-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
2-1776267-4 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1776267-4 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ TERMINAL BLK 24POS 5MM VERT GRN Unitronix Electronics Limited
2-1776267-4 TE Connectivity AMP Connectors 297550 2016+ TERMINAL BLK 24POS 5MM VERT GRN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com