Location : Home > O > OH200-61003CF-024.576M
OH200-61003CF-024.576M
Share on FacebookShare on Facebook
OH200-61003CF-024.576M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OH200-61003CF-024.576M OSC OCXO 24.576MHZ 3.3V CMOS 88130 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OH200-61003CF-024.576M OSC OCXO 24.576MHZ 3.3V CMOS 61665 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
OH200-61003CF-024.576M OSC OCXO 24.576MHZ 3.3V CMOS 88130 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OH200-61003CF-024.576M OSC OCXO 24.576MHZ 3.3V CMOS 56939 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK40106230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK40106230 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK40106230 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3211443 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3211443 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211443 Phoenix Contact 147200 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3211443 Phoenix Contact 287890 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3210020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3210020 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210020 Phoenix Contact 147280 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1958300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958300000 Weidmuller 147660 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958300000 Weidmuller 287590 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com