Location : Home > O > OD5015-24MSS
OD5015-24MSS
Share on FacebookShare on Facebook
OD5015-24MSS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OD5015-24MSS FAN 50X15MM 24V 8000 Orion Fans 16+ FAN 50X15MM 24V TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
501LCK-ADAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 8.9mA Enable/Disable
501LCK-ADAF IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501LCK-ADAF Silicon Labs 139530 NEW RoHS OSC PROG 1.8V 1.3NS 20PPM 2X2.5 FindCores Electronics Inc.
501LCK-ADAF Silicon Labs 57179 2015+ OSC PROG 1.8V 1.3NS 20PPM 2X2.5 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501LCK-ADAF Silicon Labs 97890 2015+ OSC PROG 1.8V 1.3NS 20PPM 2X2.5 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SBMB8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers BRIDGE RECT 1.5A 800V 4SIP