Location : Home > O > OD5010-12LS01A
OD5010-12LS01A
Share on FacebookShare on Facebook
OD5010-12LS01A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OD5010-12LS01A FAN 50X10MM 12V TACH 8000 Orion Fans 16+ FAN 50X10MM 12V TACH Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OD5010-12LS01A FAN 50X10MM 12V TACH 8000 Orion Fans 16+ FAN 50X10MM 12V TACH Futune Electronics Co.Limitd
OD5010-12LS01A FAN 50X10MM 12V TACH 8000 Orion Fans 16+ FAN 50X10MM 12V TACH TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBD1203_D87Z Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
MMBD1203_D87Z Fairchild 139680 17+/18+ DIODE SS 100V 200MA SOT-23 FindCores Electronics Co.,Ltd.
MMBD1203_D87Z Fairchild 241910 1538+ DIODE SS 100V 200MA SOT-23 Alphatek Technology Limited
MMBD1203_D87Z Fairchild 605100 1525+ DIODE SS 100V 200MA SOT-23 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com