Location : Home > O > OD4020-24MB
OD4020-24MB
Share on FacebookShare on Facebook
OD4020-24MB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OD4020-24MB 654978 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
OD4020-24MB 654978 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
OD4020-24MB FAN DC 40X20 24V 8CFM 8000 Orion Fans 16+ FAN DC 40X20 24V 8CFM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-H1-109-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X40X9.5MM XCUT
ATS-13A-66-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
ATS-01A-84-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T412
ATS-20A-189-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412
VS-VSKT41/12 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THYRISTOR 45A ADD-A-PAK
VS-VSKT41/12 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
VS-VSKT41/12 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKT41/12 Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VS-VSKT41/12 VISHAY 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-07H-96-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB
HM86-20035LFTR Filters Common Mode Chokes 34.9¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.7A DCR 4.63 mOhm
HM86-20035LFTR IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HM86-20035LFTR NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20C-142-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
74270182 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 65 Ohm @ 100MHz ID 0.401" Dia (10.20mm) OD 0.732" Dia (18.60mm) Length 0.394" (10.00mm)