Location : Home > O > OD4020-24LB02A
OD4020-24LB02A
Share on FacebookShare on Facebook
OD4020-24LB02A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OD4020-24LB02A FAN 40X20MM 24V 7CFM ALARM 8000 Orion Fans 16+ FAN 40X20MM 24V 7CFM ALARM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OD4020-24LB02A FAN 40X20MM 24V 7CFM ALARM 8000 Orion Fans 16+ FAN 40X20MM 24V 7CFM ALARM Futune Electronics Co.Limitd
OD4020-24LB02A FAN 40X20MM 24V 7CFM ALARM 8000 Orion Fans 16+ FAN 40X20MM 24V 7CFM ALARM TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DBF20G Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers DIODE BRIDGE 1PH 2A 600V 4SIP
DBF20G ON Semiconductor 242060 1538+ DIODE BRIDGE 1PH 2A 600V 4SIP Alphatek Technology Limited