Location : Home > O > OD3010-12LLB
OD3010-12LLB
Share on FacebookShare on Facebook
OD3010-12LLB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OD3010-12LLB FAN 30X10MM 12V 8000 Orion Fans 16+ FAN 30X10MM 12V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
501KCJ-ACAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 8.9mA Enable/Disable
501KCJ-ACAF IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501KCJ-ACAF Silicon Labs 139460 NEW RoHS OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM FindCores Electronics Inc.
501KCJ-ACAF Silicon Labs 57109 2015+ OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501KCJ-ACAF Silicon Labs 98870 2015+ OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT9002AI-43H25DT Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 220MHz HCSL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 80mA
SIT3808AC-D-18EY Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Enable/Disable
SIT3808AC-D-18EY IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT3808AC-D-18EY NEW 88570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1PMT5951/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 120V 3W DO216AA
1PMT5951/TR13 IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N4495 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 180V 1.5W DO204AL