Location : Home > O > OD172SAPL-12HB
OD172SAPL-12HB
Share on FacebookShare on Facebook
OD172SAPL-12HB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OD172SAPL-12HB FAN DC 172X150X38.5 12V 225CFM 8000 Orion Fans 16+ FAN DC 172X150X38.5 12V 225CFM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OD172SAPL-12HB FAN DC 172X150X38.5 12V 225CFM 8000 Orion Fans 16+ FAN DC 172X150X38.5 12V 225CFM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OD172SAPL-12HB FAN DC 172X150X38.5 12V 225CFM 8000 Orion Fans 16+ FAN DC 172X150X38.5 12V 225CFM TPC Global Service Co.Ltd.
OD172SAPL-12HB FAN DC 172X150X38.5 12V 225CFM 8000 Orion Fans 16+ FAN DC 172X150X38.5 12V 225CFM Futune Electronics Co.Limitd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SC-02-20J Filters Common Mode Chokes 2mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 110 mOhm