Location : Home > O > OD1232-48HSS
OD1232-48HSS
Share on FacebookShare on Facebook
OD1232-48HSS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OD1232-48HSS FAN 120X32MM 48V 8000 Orion Fans 16+ FAN 120X32MM 48V Futune Electronics Co.Limitd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ECS-8FM-120-TR Crystals and Oscillators Oscillators 12MHz CMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 23mA Enable/Disable
ECS-8FM-120-TR ECS Inc 57249 2015+ OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-8FM-120-TR IC 37182 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ECS-8FM-120-TR IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SCAS4F Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers BRIDGE RECT 16A 400V