Location : Home > N > NX7011E0059.000000
NX7011E0059.000000
Share on FacebookShare on Facebook
NX7011E0059.000000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NX7011E0059.000000 OSCILLATOR XO 59.000MHZ CMOS SMD 139700 Pericom 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
NX7011E0059.000000 OSCILLATOR XO 59.000MHZ CMOS SMD 41925 Pericom 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
NX7011E0059.000000 OSCILLATOR XO 59.000MHZ CMOS SMD 139700 Pericom NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
NX7011E0059.000000 OSCILLATOR XO 59.000MHZ CMOS SMD 57349 Pericom 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NX7011E0059.000000 OSCILLATOR XO 59.000MHZ CMOS SMD 79150 Pericom 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-6810-90T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
16-6810-90T Aries Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
16-6810-90T Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6810-90T IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-129-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
310-83-129-01-609101 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-129-01-609101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
34-6621-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN
34-6621-30 Aries Electronics 147240 2016+ CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN Unitronix Electronics Limited
34-6621-30 Aries Electronics 277550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-6621-30 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
100-024-000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
100-024-000 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
100-024-000 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 24POS EKT Electronics Co., Ltd