Location : Home > N > NX7011D0104.000000
NX7011D0104.000000
Share on FacebookShare on Facebook
NX7011D0104.000000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NX7011D0104.000000 OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD 140090 Pericom 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
NX7011D0104.000000 OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD 62465 Pericom 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
NX7011D0104.000000 OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD 140090 Pericom NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
NX7011D0104.000000 OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD 57739 Pericom 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NX7011D0104.000000 OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD 77890 Pericom 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
499-83-256-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
316-87-164-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-149-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
546-87-447-20-121147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 447POS GOLD
546-87-447-20-121147 Preci-Dip 147490 2016+ CONN SOCKET PGA 447POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-447-20-121147 Preci-Dip 288590 2016+ CONN SOCKET PGA 447POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com