Location : Home > N > NX2520SA-44.000000MHZ
NX2520SA-44.000000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
NX2520SA-44.000000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NX2520SA-44.000000MHZ CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD 95950 NDK 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
NX2520SA-44.000000MHZ CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD 57819 NDK 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NX2520SA-44.000000MHZ CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD 42395 NDK 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DM50-BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 8-20 AWG
DM50-BU Eaton 147160 2016+ DM SERIES TERMINAL BLOCK 50A BLU Unitronix Electronics Limited
DM50-BU IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DM50-BU NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3211786 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-24 AWG
3211786 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211786 Phoenix Contact 147770 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3211786 Phoenix Contact 287670 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386912119 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws