Location : Home > N > NX2520SA-24.000000MHZ
NX2520SA-24.000000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
NX2520SA-24.000000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NX2520SA-24.000000MHZ 654798 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-124-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold