Location : Home > N > NTSB40200CTG
NTSB40200CTG
Share on FacebookShare on Facebook
NTSB40200CTG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NTSB40200CTG 500 ONS 14+ Everchips International Co.,Ltd.
NTSB40200CTG n/a 500 ONS 14+ instock CHIP7 INTERNATIONAL CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRA4746-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1W DO214AC
CZRA4746-HF Comchip Technology 139490 NEW RoHS DIODE ZENER 18V 1.0W DO-214AC FindCores Electronics Inc.
CZRA4746-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRA4746-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes enkaite Electronics Co., Ltd
CZRA4746-HF IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4698-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 500MW SOD123
MMSZ4698-G3-08 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4698-G3-08 NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF520NL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 9.7A TO-262
IRF520NL IR 157459 15+ MOSFET N-CH 100V 9.7A TO-262 Unitronix Electronics Limited
IRF520NL NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SUD50N06-07L-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 96A DPAK
SUD50N06-07L-GE3 Vishay Siliconix 232280 1538+ MOSFET N-CH 60V DPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SUD50N06-07L-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET N-CH 60V DPAK SIMEN Electronics Co.,Ltd
SUD50N06-07L-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET N-CH 60V DPAK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BYG20GHM3/TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 400V 1.5A
BYG20GHM3/TR3 IC 39020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYG20GHM3/TR3 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ES2G-E3/52T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 2A DO214AA
ES2G-E3/52T 37854 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ES2G-E3/52T IC 36151 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ES2G-E3/52T VISHAY 10750 14-15+ SMB Nego IC Co.Doris@negoic.com
0386913304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1148830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1148830000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1148830000 Weidmuller 157830 2016+ SL 5.08HC/08/180G 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
53125-2 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
53125-2 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
53125-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
53125-2 STOCK 45510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4157 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards POST BIND STRIP 1 1/2"L F-GLASS
1438231-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10 AWG Crimp Connector Non-Insulated
1438231-1 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1438231-1 985765 13+ fenkey electronics co.,ltd
63477-6 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated