Location : Home > N > NTD18N06L
NTD18N06L
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for NTD18N06L distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
NTD18N06L ON DPAK-3 10000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
NTD18N06LT4 MOT TO-252 1565 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
NTD18N06LT4G ON TO252 422 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
NTD18N06L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NTD18N06L MOSFET N-CH 60V 18A DPAK 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK33507030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK33507030 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK33507030 NEW 79110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3211456 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-24 AWG
3211456 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211456 Phoenix Contact 147090 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3211456 Phoenix Contact 287850 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395338903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
8-321035-1 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-321035-1 37514 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-321035-1 STOCK 45910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2806-3-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.484" (12.29mm) Silver
2806-3-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 157280 2016+ TERM TURRET SINGLE L=12.29MM Unitronix Electronics Limited
2806-3-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 299010 2016+ TERM TURRET SINGLE L=12.29MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS2/0-X IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS2/0-X NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS2/0-X Panduit Corp 157370 2016+ COPPR PARA SPLICE CMA 160000-200 Unitronix Electronics Limited
0709806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel 2 Piece