Location : Home > N > NTCS0805E3333GHT
NTCS0805E3333GHT
Share on FacebookShare on Facebook
NTCS0805E3333GHT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NTCS0805E3333GHT THERMISTOR NTC 33K OHM SMD 0805 39544 Vishay NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
NTCS0805E3333GHT THERMISTOR NTC 33K OHM SMD 0805 61925 Vishay 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NTCS0805E3333GHT THERMISTOR NTC 33K OHM SMD 0805 13830 Vishay 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
NTCS0805E3333GHT 0805 (2012 Metric) - 2.00mm L x 1.25mm W x 0.80mm H 6936 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor