Location : Home > N > NRS4018T150MDGJ
NRS4018T150MDGJ
Share on FacebookShare on Facebook
NRS4018T150MDGJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NRS4018T150MDGJ 102 TAIYO 1205+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
NRS4018T150MDGJ INDUCTOR POWER 15UH 850MA SMD 57079 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NRS4018T150MDGJ INDUCTOR POWER 15UH 850MA SMD 46610 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
NRS4018T150MDGJ INDUCTOR POWER 15UH 850MA SMD 46610 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
NRS4018T150MDGJ INDUCTOR POWER 15UH 850MA SMD 57079 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
NRS4018T150MDGJ INDUCTOR POWER 15UH 850MA SMD 61805 Taiyo Yuden 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L313 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 15A 280VAC PCB