Location : Home > N > NRS4012T100MDGJ
NRS4012T100MDGJ
Share on FacebookShare on Facebook
NRS4012T100MDGJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NRS4012T100MDGJ ROSH 17648 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
NRS4012T100MDGJ INDUCTOR POWER 10UH 1.1A SMD 62595 Taiyo Yuden 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NRS4012T100MDGJ IN STOCK 36658 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
NRS4012T100MDGJ INDUCTOR POWER 10UH 1.1A SMD 57869 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NRS4012T100MDGJ n/a 333000 s/n 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
NRS4012T100MDGJ -- 14500 TAIYOYUDEN 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
NRS4012T100MDGJ 3950 TAIYO 1111+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
19032526A Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 120X38.1MM 24V MS24B3