Location : Home > N > NREC039SAEN-RC
NREC039SAEN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
NREC039SAEN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NREC039SAEN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 39POS 157570 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7789049030 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-CTLX-HE20-V4 CBL ASSY
G3LBL001 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Label G3 Series
G3LBL001 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G3LBL001 NEW 87670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DS4079F+0PN brenda@hon 87440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M1A3P250-1VQ100I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB96F326YSBPMC-GE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96320 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12)
MB90427GAVPF-G-301 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90425G (A) Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
7133SA55PF INTEGRATED 43 STOCKATAIPCO.COM AIPCO INC
7133SA55PF IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S25FL256SAGBHV200 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S25FL256SAGBHV200 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S25FL256SAGBHV200 SPA 33800 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MT29F1G01ABBFDWB-IT:F TR Integrated Circuits (ICs) Memory SLC 1G 1GX1 UPDFN
640440-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 9 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 22 AWG
640440-9 IC 37730 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
640440-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
640440-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 9POS 22AWG MTA100 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com