Location : Home > N > NREC033SABC-M30RC
NREC033SABC-M30RC
Share on FacebookShare on Facebook
NREC033SABC-M30RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NREC033SABC-M30RC CONN HEADER .100 SNGL SMD 33POS 147220 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20WJ61BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
LJT07RE-23-14S-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 14C 14#12 SKT RECP
TVP00DZ-17-99HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DBMMP17X2PP Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 17W2 M PCB R/A G50 50O Z
DEM5W1PNMBK52 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB MNB
MS3476L18-30PW-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 30 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
2143330-3 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors 1X6 QSFP KIT ASSY BHND BZL,NETWO
PW-1616BA(09) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN MALE 16POS SILVER WIRE WRAP
2M801-010-01M13-7PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 7C 7#16 PIN RECP THRD
0009503157 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1-1546722-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0026607040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
174257-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.189" (4.80mm)
174257-1 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
174257-1 TE Connectivity AMP Connectors 287870 2016+ CONN PLUG HOUSING 4POS GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
174257-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HOUSING 4POS GRAY EKT Electronics Co., Ltd
174257-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HOUSING 4POS GRAY SIMEN Electronics Co.,Ltd