Location : Home > N > NREC031SABC-M30RC
NREC031SABC-M30RC
Share on FacebookShare on Facebook
NREC031SABC-M30RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NREC031SABC-M30RC CONN HEADER .100 SNGL SMD 31POS 147380 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BACC63CB22-19S10 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PC06W-18-32S Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
GTC06F32-17S-RDS-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#4 SKT PLUG
CA3100E22-14SB13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Silver
52893-1390 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 13 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle