Location : Home > N > NREC023SABC-M30RC
NREC023SABC-M30RC
Share on FacebookShare on Facebook
NREC023SABC-M30RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NREC023SABC-M30RC CONN HEADER .100 SNGL SMD 23POS 147240 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV07RW-25-19HC Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KPSE02E24-61PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
M83723/73R24616 Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTVP00RW-13-35BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 22C 22#22D SKT RECP
CTVS06RF-15-35SD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 37C 37#22D SKT PLUG
CN0966B10G05S8-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
0351551000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)