Location : Home > N > NREC020SABN-RC
NREC020SABN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
NREC020SABN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NREC020SABN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS 157200 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4DV85LC-0002CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 1228.8MHz, 983.04MHz 6-CLCC
E5ER-QTW-DRT AC100-240V Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
E5ER-QTW-DRT AC100-240V 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
E5ER-QTW-DRT AC100-240V 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
8N3DV85LC-0045CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz 6-CLCC
APA450-FG256 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
APA450-FG256 N/A 83325 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
APA450-FG256 originalne 25600 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP4CE40F29I7 Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AD5675RBCPZ-REEL7 AnalogDevi 357 20+PB 20-LFCSP-WQ4x4 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AD5675RBCPZ-REEL7 ANALOGDEVI 19999 2022+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
XCR3384XL-7PQ208C XILINX 75000 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XCR3384XL-7PQ208C XILINX 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TM4C129XNCZADI3 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F Tiva? C Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 212-NFBGA (10x10)
KSZ8382L Integrated Circuits (ICs) Interface - Telecom Telecom IC Telecom Circuit 176-LQFP
KSZ8382L IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KSZ8382L MICREL 91 EVALUATIONBOARDS E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
KSZ8382L MICRELSEMICONDUCTOR 3 13+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
MIC44F20YMME-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Gate Drivers IC MOSFET DRIVER 6A INV 8-MSOP
800-80-036-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-036-30-480101 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-036-30-480101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN HDR 36POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-036-30-480101 Preci-Dip 287870 2016+ CONN HDR 36POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com