Location : Home > N > NREC019SABC-M30RC
NREC019SABC-M30RC
Share on FacebookShare on Facebook
NREC019SABC-M30RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NREC019SABC-M30RC CONN HEADER .100 SNGL SMD 19POS 157650 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DJT10E25-19HC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
D38999/26WF11PAL/C Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MTCPQKT1P2PFCC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount I/O CONN
DCM8H8PN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 8W8 M SOD G ZINC HP
0520431519 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Through Hole, Right Angle