Location : Home > N > NR4012T3R3M
NR4012T3R3M
Share on FacebookShare on Facebook
NR4012T3R3M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NR4012T3R3M ROSH 17648 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
NR4012T3R3M INDUCTOR 3.3UH 20 SMD 42395 Taiyo Yuden 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NR4012T3R3M INDUCTOR 3.3UH 20 SMD 57819 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NR4012T3R3M 4180 TAIYO 12+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
NR4012T3R3M Originalnew 78912 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N4921 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 40V 1A TO225AA