Location : Home > N > NPS2B-7K5J8
NPS2B-7K5J8
Share on FacebookShare on Facebook
NPS2B-7K5J8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NPS2B-7K5J8 RES SMD 7.5K OHM 5 30W D2PAK 905600 Riedon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
NPS2B-7K5J8 RES SMD 7.5K OHM 5 30W D2PAK 800400 Riedon 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
NPS2B-7K5J8 RES SMD 7.5K OHM 5 30W D2PAK 795600 Riedon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPS58-M Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 55W