Location : Home > N > NOSC227M001R0125
NOSC227M001R0125
Share on FacebookShare on Facebook
NOSC227M001R0125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOSC227M001R0125 CAP NIOB OXIDE 220UF 1.8V 2312 1211700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOSC227M001R0125 Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOSC227M001R0125 Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 220uF ESR=125 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NOSC227M001R0125 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com