Location : Home > N > NOSC107M004R0150
NOSC107M004R0150
Share on FacebookShare on Facebook
NOSC107M004R0150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOSC107M004R0150 CAP NIOB OXIDE 100UF 4V 2312 1210000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOSC107M004R0150 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
NOSC107M004R0150 Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com